MrGandy

Zpomalení internetu

Zdravím,
asi 2 hodiny mi jde neskutečně pomalu internet. Než budu volat poskytovateli, chtěl bych se zeptat, jestli to nemůže být jen něco krátkodobého, protože se v této oblasti moc nevyznám.
Včera jsem si stáhl čistič – advanced
link: http://www.slu­necnice.cz/sw/ad­vanced-windowscare/
Všechno v pořádku, upravil jsem nastavení, aby mi to nemazalo něco, co nechci a při opravení a vyčištění pc šlo všechno v pořádku. Píšu to proto, protože nevím, jestli to nemá s tímto programem něco společného.

Při testu na www.dsl.cz mi vyběhnou takovéto hodnoty (všechny několikrát menší než obvykle):
Průměrná rychlost připojení:
87,557 kbit/s
Průměrná rychlost stahování dat:
10,944 kB/s

Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Stáhl jsem si ten tcp view. Jsou tu zaškrtnuté červené, zelené a žluté řádky. Tak se na to kouknu.

Ale jde o to, že jsem s PC nic nedělal a ani nci nestahoval …

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Zkus si stáhnout webu Microsoftu program TCPView

http://techne­t.microsoft.com/en-us/sysinternal­s/bb897437

Tím odhalíš brzdu

Doplňuji:
Když mi na mail michal.kolesa@seznam.cz pošleš export výpisu, tak se na to můžeme kouknout v čem je problém 🙂

Další odpovědi
kenyrts

Vrácením nastavení pomocí bodu obnovení před instalaci "advanced"vůbec nic nezkazíte.Pokud jste po instalaci neresetoval PC,tak se to právě mohlo projevit až dnes.

mosoj

No když vám to naměří rychlost připojení 85 kbits a počítač se tak chová tak to není v počítači. Nebo si myslíte že počítač ovlivní rychlost připojení. Ověřte si to ještě na nějakém rychlostním serveru ( třeba Speed test či Rychlost .cz) a pak se zeptejte svého poskytovatele.
Zisky jsou nade vše. Zřejmě vám na sektor pověsil hodně uživatelů.