DaveR

Internet se zpomalil zničehonic?

Nikdy jsem neměl žádné potíže s internetem.
Vždycky jsem měl rychlost připojení tolik, kolik si platím ale včera večer zničehonic rychlost klesla na méně než 50kb/s (někdy až 2kb/s!!!!)
NEchal jsem to do rána, jestli se to neurovná samo, ale i teď se všechny stránky načítají strašně pomalu a soubory se stahují pomalu.
V Ovládacích panelech → Bezdrátové připojení k síti → Stav, mi to hlásí že rychlost připojení je 72,0 Mb/s, ale rychlost tomu neodpovídá.
Tohle se mi ještě nikdy nestalo a tenhle internet mám už dlouho, takže to pravděpodobně nebude způsobeno počétačem atd…
Podle adsl.cz je moje rychlost downloadu 0.16 Mb/s
Doplňuji:
Na Samsung Galaxy S3 mi adsl.cz naměřilo download 4,00Mb/s.
Můj laptop je HP Pavilion g6–2070

Odpovědi
Bedy

Tohle vypadá asi na něco něchtěného v počítači – vyžádám si od Vás výpisy z programu RSIT.
RSIT stáhnete zde: http://images­.malwareremoval­.com/random/RSIT­.exe

Po stažení program spusťte – objeví se okno, kde nechte nastaveno 1month a klikněte na tlačítko Continue. Nyní program postupně spustí Hijackthis a další nástroje a po dokončení vytvoří ve složce C:\rsit dva soubory – info.txt a log.txt.
Oba prosím nahrajte na nějaké internetové úložiště (třeba leteckaposta.cz) a odkaz(y) mi pošlete vnitřní poštou. Podíváme se na to 🙂