LuK4S3k CZ

Ahoj od včera večer asi tak okolo 21:00 se mi hodně zpomalil internet…

Ahoj od včera večer asi tak okolo 21:00 se mi hodně zpomalil internet a vide na youtube se načtou jen do ani ne čtvrtky vidím to podle toho že ta čárka která ukazuje kolik se toho načetlo tam vždy zastaví a až k ní dojede čárka která ukazuje kde je zrovna film se tam zastaví a celé video se sekne. To samé mi to dělá i u jiných online přehrávačů videí které dřív šly v pořádku a sekají se mi i video na které jsem se díval ještě před tím než to začalo blbnout takže chyba ve videu není. To samé mi to dělá i u her například u combat arms vždy se mi to sekne ale jak se odpojím z hry tak to už někdy jede v pohodě ale jak se připojím tak zas to samé a někdy se mi sekne celá hra a nemůžu se připojit ani na jiný chanel nebo server nějak kdyby nejel internet ale on jede. Ale hra se jinak vůbec nelaguje a u jiných her například GTA multiplayer mi to nedělá nevíte co stím ? Zkoušel jsem i rychlost internetu a je pořád stejně rychlý jak při normálu. Prosím pomožte mi :(
Doplňuji:
To mě taky napadlo ale moc bych na to nesázel.

Nejlepší odpověď
mosoj

Jsou svátky a počasí jak v lednu, všichni dřepčí u kompu, dochází k agregaci na serverech.

Další odpovědi
badisko

Tak si zkus vycistit prohlizece a pc…kdyz se to stalo me tak bych se pokusil prijit nato cim to zaclo …kde jsem byl na strankach co jsem delal s pocitacem …me vetsinou pomuze prinstalot vsecky ovladace mam pro tento pripad a vytvorenou zalohu jako samorozbalovaci balik vsech ovladacu …nebo muze zkusit vratit pc .v case pokud jsi cistil pc nejakym uzasnym cisticem a optimizerem jako je napriklad AdvancedSystemCare a jim podobnym…no pak muze byt moc lidi na netu …da se zkusit preinstalovat adobe flash player …kouknout se esly se ti nespomalil pocitac celkove treba kdyli virum ci v prohlizeci vseljakych toolbaru .a prachu v chlazeni..avast ma sikovnou vec na toto cisteniprohlizeci od toolbaru …jmenuje se to ..avast! Browser Cleanup najdes to na jejich strankach je volne ke stazeni …jinak je dalsi moznost peinstalovat prohlizec ..noznosti je mraky …

bolak

Nevím jak s tou hrou, ale co se týče toho přehrávání videí na youtube, tak to se mi taky kdysi stalo a pak sem si všim že mám 0kb volnýho na Céčku, takže prohlížeč načetl jenom to co mohl a pak už nebylo kam ukládat, tak to zkontroluj. Pak mě ještě napadá, jestli nemáš u přehrávače nastaveno nějaký omezené pro uložené soubory, třeba 10 mega a jakmile se ti uloží těch 10 mega, tak se to kousne. Zkus to zkontrolovat, pro jistotu ještě promaž paměť prohlížeče, restartuj a uvidíš jestli to k něčemu bude.

Bedy

Navrhuju změřit rychlost internetu – http://www.lu­pa.cz/nastroje/spe­edmeter/
Ty hodnoty mi kdyžtak napište vnitřní poštou.

Dále – žádný čarování s kdejakýma avastama apod. – stejně ty programy nemají úplně dodělané, jejich Software Updater místo 64bitové instalačky nabízí 32bitovou a ten čistič od toolbarů taky žádná sláva – nedetekuje všechny toolbary. A největší vtip je v tom, že avast! vnucuje instalaci Google toolbaru a pak hlásí, že je v počítači toolbar, aby ho dotyčný ostranil.

Místo toho všeho Vás požádám o výpis z Hijackthisu, kde přesně uvidíme, co za tím může být a jak ten počítač zhruba tak vypadá. Lepší, když to vidí zkušenější člověk, než nějaký „automat“.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou.

Je však taky možné, že je problém na straně poskytovatele – ono když máte vysokou agregaci (třeba 1:50), tak ten internet sdílíte s těmi 50 uživateli a když jsou všichni zrovna připojeni, tak se to pomalu ani nehne pak že jo…