Katrous

zoo- pracovníl

Dobrý den zajímá mě jaký obor se studuje kdybych chtěla pracovat v zoo,starání se o zvířata atd. veterinář,zoolog nebo jaký? moc děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Ošetřovatel a chovatel exotických zvířat…Je docela těžké se tam dostat.A potom je dost těžké dostat práci v oboru,obzvlášť chceš-li jít pracovat do ZOO…:D

Další odpovědi
venkovan

vysoká veterinární, zemědělská, přírodovědecká se zaměřením na zoo a podobně. potom jsou už střední a odborná učiliště.
Pokud chceš do zoo a podobně, tak si pmamatuj, že s vysokoškolským titulem můžeš klidně vozit na kolečku mrkev pro zvířata, ale s výučným listem prakticky nemáš šanci vést vědecké práce, řízení chovu apod.