Avatar uživatele
otaznik007

Znáte zákon přitažlivosti?

Pokud ano, věříte na něj? A pokud i věříte, co jste si do života „přitáhli“?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Anikitos, still před 2574 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Známe dobře zemskou přitažlivost, když zakopneme a padáme k zemi, neletíme vzhůru
.
Ale zřejmě máte na mysli jinou přitažlivost. .
Metafyzická přitažlivost vychází z toho, že podobné přitahuje podobné. Setkáváme se s tím, aniž si to uvědomujeme – pozitivní myšlenky přinášejí pozitivní věci, negativní myšlenky pak přitahují negativní události. Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá.

Neplyne z toho, že by zákon přitažlivosti měl být neutrální? Nepřitahuje do našeho života to, na co podvědomě myslíme? Občas jsme rádi, když se naše přání splní, jindy nikoliv. Ale musíme našemu přání občas pomoct, , myšlenka jen nestačí, také jsou důležité činy, vstřícnost atd..

Znáte přísloví, že protivy se přitahují? Není to vidět v současnosti, že mladé, chudé dívky přitahuje starý a bohatý muž? Nebo je to naopak?

Ale myslím si, že existují nějaké vibrace, že když se dva lidé setkají, často jsou naladění na stejnou strunu, rozumí si. Sympatie vzbuzuje sympatii. Jde o jakési souznění duší … Takové lidi by chtěl mít člověk stále vedle sebe, ale vždy to není možné, někdy přijde člověk pozdě …

Jiní zase vydávají negativní energii a druhého oslabují. Od těch raději kus dál … Jejich „zlo“ se slévá, z malého pramínku vznikne potůček, potok, řeka a nabírá neustále větší sílu, ale v rozbouřeném moři musí bojovat sami se sebou a vše se k nim vrátí, tedy počítat s tím, že se všechno sčítá … existuje přece zákon rovnováhy …

Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem… Existuje snad i osud…

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Andělé Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Není důležitý, co si do života přitáhneme. Spíše je třeba dávat bacha, co si do života přitáhne nás.
Mě si do života přitáhlo samo trápení ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Ano…
Jsem obklopen báječnými lidmi…
😉
A semotamo namočen do nějakého průs…-švihu…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Ano věřím. Já jsem si přitáhl to, že průšvihy a nepříjemnosti ke mně přicházejí vždy v sériích. Ta poslední série během jednoho měsíce:

  1. Odešel mi elektrický kráječ – vráceny peníze
  2. Druhý kráječ došel nefunkční – reklamace
  3. Odešla osobní váha
  4. Odešla TV
  5. Odešel zesilovač – vráceny peníze
  6. Druhý zesilovač přišel nepoužitelný – zrušena smlouva

Naštěstí se vše stalo ještě v záruce, ale i tak jsem z toho na Chocholouška a jen s hrůzou čekám kdy mi odejde pračka, nebo něco jiného. Případně zase spadnu ze schodů. I to se stalo, ale to byl jenom závěr tříčlenné série před 2 lety.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Znám a věřím v něj. Mám ověřeno i působení pozitivního a negativního myšlení.
Mám dojem, že pozitivní věci mě potkávají jen jednotlivě, nárazově a krátkodobě, zato negativní věci ke mně přichází v tsunami vlnách.

Poslední dobu jsem se cítila pod psa a tak se mi podělaly a odešly:

  • Dvě televize doma
  • Dvě televize na chalupě
  • Set Up Box
  • Lednice na chalupě
  • Mikrovlnka
  • Světlo na chalupě
  • USB port pro sluchátka v notebooku
  • Odchází mi lednice doma

Teď se mi narodil první vnouček, tak pevně doufám, že tím začíná nekonečné pozitivní období.:-))

Ad Kepler: jestli bude smůla pokračovat, u toho Chocholouška se určitě sejdem:-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Znám zákon přitažlivosti, věřit v něj netřeba (stačí jej znát).
A přitáhla jsem si všechno, co jsem chtěla…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
still

Věřím v karmu člověka a vlastně čehokoliv. Z určitého úhlu pohledu ji můžeme nazvat osudovou přitažlivostí :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Znám zákon přitažlivosti protikladů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Politika, slibotechna, hrabání grošů, já na bráchu, bráška na mě to je magnet

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Pusinka: tak hlavně aby se ti nepodělal vnouček ;))

před 2573 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

annas > „Známe dobře zemskou přitažlivost, když zakopneme a padáme k zemi, neletíme vzhůru.“

Drobné fyzikální upřesnění – při zakopnutí sice padáme hubou k zemi, ale Země současně padá i proti nám. Vzhledem k poměru hmotností Země/člověk je její pohyb vůči nám malý, ale existuje.

před 2574 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek