kurec

Znáte v dnešní době firmu, ve které by byl problém v managementu?

Nejlepší odpověď
Edison

Je jich spousta. Zejména v Česku. Jen na venek to nebývá moc vidět, vnímají to hlavně zaměstnanci a to zejména Ti dlouhodobí.

Další odpovědi
aliendrone

Pche – otázka by měla znít: „… ve které by NEBYL problém…“ ;) :D :D

nyjono

Souhlasím. Jen málokterá ten roblém nemá. A jen málokterá z těch, které ho mají si je ochotna to připustit.