Pokročilý

Znáte to? Jednou jsem to viděla v novinách a moc se mně to zalíbilo. Mně osobně to funguje.

Ztáne ttuo mteodu? Vešamu mzoku tiotž sačtí, aby blyo pvrní a psodlení psmíneo setjné, jak nroámnlě a mlěi by jtse to peříčst.

Funguje Vám to?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 93% Ne 7%

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano

Chudinci nejrůznější pisálkové. Když teď, po tomto objevu, budou psát jenom první a poslední písmenko, ušetří spoustu času, který konečně můžou věnovat taky něčemu užitečnému. Ušetří se tím nepředstavitelné množství papíru a inkoustu, jejichž výrobci přijdou o práci, zavře se většina tiskáren, uleví se pošťákům atd. Jenom těch lesů, co zůstane stát... Knížky budou mnohonásobně levnější a bude se víc číst.

Další odpovědi:

Ano

Dobrééé! :))

Bronzový

Ano

Doplňuji:
A to jsem chtěl nejdřív napsat co to zas píše někdo za hovadiny =D Tak to mě dostalo

Ne

Doplňuji:
Málem jsem si překroutila jazyk, ale jinak dobré - i když tomu nerozumím.

Stříbrný

Ano

Pokročilý

Pokročilý

Ano

Zlatý

Ano

Pokročilý

Ano

Stříbrný

Ano

Ale už jsem se chystala napsat, jestli jsi opilá nebo sjetá....až pak mi to došlo:-)

Pokročilý

Ano

Dá se to i v angličtině, ale záleží na úrovni. Existuje taky text psaný číslicemi, který se dá s trochou snahy přečíst. A se spolužákem jsme se dokázali docela dlouho konverzačně bavit tím, že jsme říkali jenom první písmena slov, stačila vhodná intonace :) Hříček je spoustu :)
A z hlediska grafologie je zajímavý i ten fakt, že největší vypovídající hodnotu o člověku podle písma mají právě tato prostřední písmena, protože pozornost je hlavně na prvním a posledním, tedy i určitá stylizace, á la jak chce člověk působit a na ta prostřední se příliš nesoustředíme.

Ano

Bronzový

Ano

Člověk to přečte snadno, ale počítačový vyhledávač by s tím asi měl problém. To by se dalo využít. Nemuseli bychom psát, že někdo je p*****c, ale prostě bychom napsali, že je pmeotic. Zkusili jste to někdy?

Bronzový

Ano

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.