Znáte Suchý u Boskovic?

S partou bych tam chtěla tak 3 dny jet.Ale je tu problém, všem z nás je víc jak 15, ale je tu jedna, které je 14, pustí ji tam s námi?Jedeme tam jako pod stan.Pustí nás tam vubec bez dospělýho člověka??Děkuju ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Expert kategorie

Ahoj, tady je info o obci Suchý, http://www.turistika.cz/…. Pokud už jezdí s partou v rámci sportu nebo jiné aktivity, klidně ji pusťte, já jsem ve 15ti cestoval stopem po Evropě a nikdo můj věk neřešil :-)

Zdroj: www.turistika.cz/mista/suchy-- 2

Další odpovědi:

Stříbrný

Neznám. A ve svých skoro 20 bych se tam teda bála pod stan (kamkoliv). Tu 14-ti letou bych jako matka určitě nepustila, dost bych se bála, protože jsou všude uchylaci, bezdomovci atd. Náhoda je blbec a taky jako 15-ti letí nevím, jak by byla kvalitní organizace. Něco jiného by možná bylo, kdyby to byla chata, bylo by to tam, kde byste to znali, byli by tam i "chatoví" sousedi. Ale takle někam si vyjet jentak pod stan...brrr. Běhá mi mráz po zádech.

Zlatý

Suchý tak trochu znám,je to chatová oblast s rybníkem a kempem.Dceru bych na takové dobrodružství ve 14letech nepustila,i s Vámi 15-tiletými by měl jet někdo starší,asi vás ani do kempu nepustí!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 289
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 208
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 114
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.