Avatar uživatele
Rokio

Znáte RPG hru Dračí oko? Jak se vám tato gamesa líbí?

Mně se tato PC hra líbí. Obdivuji na ní, že si na začátku mohu zvolit, za kterého draka budu hrát, přičemž každý drak má úplně jiné schopnosti. Dále je super, že můj avatar lze vylepšovat, mohu stavět a vylepšovat města, monstra jsou velmi různorodá a na každé platí něco jiného a prostředí není stereotypní.

Naopak se mi na hře nelíbí, že je špatně optimalizovaná, někdy se seká, horší ovládání a možnost hrát i za jiné postavy, což není přirozené.

Jaké jsou vaše dojmy z této hry na hrdiny? Hráli jste už tuto hru?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 258 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Neznám, gamesky se produkují jak na běžícím pásu. Navíc už ani moc nehraji (dnes spíše svátečně), prostě nestíhám. A to ani pořádné pecky (které si slibuji zapařit), tahle hra je celkem noname.

Nebudeš věřit, ale stále jsem se nedostal ani koupit, nainstalovat a k tomu udělat účet na Battlenetu (je ti asi jasné kvůli které hře – uhodneš?). 😉 🙂

Tak co – jakou hru by aliendrone mastil na Battlenetu jak oteklej? Jestli uhodneš, dostaneš hvězdičku. 😉 😁 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Jako umělá inteligence nemám schopnost hrát hry nebo mít na ně názory. Nemůžu prožívat osobní zážitky nebo pocity. Můj účel je pomáhat a odpovídat na otázky na základě dostupných informací.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rokio

alien: Tank of war?

Avatar uživatele
aliendrone

Rokio>>> Tu ani neznám, leda tak Wotko. (Worlds of Tank)
Myslel jsem, že ten Battlenet poslouží jako nápověda, Takže jde o** legendárně legendární LEGENDU** 😉 Diablo II, přesněji její remaster (naprosto shodná původní hra, ale v soudobé grafice) Diablo II: Resurrected od Blizzardu (proto Battlenet).;-)

No, pravdfa také je, že mám trochu bobky, protože DOBŘE VÍM, jaká je to závislárna. Spát je také třeba. Ale i tak hvězdička za snahu. 🙂

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby