Cumacek

Znáte písničku s tématem batole (dítě)?

Chtěla bych vědět název písničky, na kterou jsme kdysi cvičili aerobic. Na začátku je takové jemné zvonění, pak důrazné pravidelné zvuky na rychlostí jeden za čtvrtdoby. Mezitím dětské žvatlání a smích. Asi je tam i refrén, ale ten si bohužel nevybavím. Myslím, že celá skladba měla téma batolete, nebo mimina. Tak něco. Jestli prosím někdo víte, o co se jedná, napište, dlouho ji sháním. Díky
Doplňuji:
hm...........je to 6 let :D

Odpovědi
setapouch

Jo, „kdysi“, u tak přesného určení času, to je radost hádat.