Zlatý

Znáte někoho, kdo je v zastupitelstvu obce? Zajímá mě, jak je funkce starosty či místostarosty časově náročná.

Jedná se o obec o cca 1200 obyvatel.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Znám i neznám. V práci je kolega, který byl v zastupitelstvu obce poloviční velikosti. Jednání měli ve středu (myslím) a jen z doslechu vím, že starosta vykonává práci na půl úvazku.

Další odpovědi:

Zlatý

Byl jsem členem zastupitelstva obce do 500 obyvatel a můžu říct,že starosta byl(je) v jednom kole a místostarosta má méně starostí.

Zlatý

Jo, kamarádky táta je starosta. A co vím, tak je na úřadě skoro pořád. Kámoška před každejma volbama doufá, že už příště kandidovat nebude - už asi deset let si taťky skoro neužije, protože toho má hodně. Ale je fakt, že je politicky aktivní i na regionální úrovni, samotná funkce starosty by možná tolik času nezabírala... Jde asi i o to, kolik tomu člověk hodlá dát.

Bronzový

Když se člověk nechce flákat a chce v souladu se svým svědomím udělat něco dobrého pro lidi, kteří ho volili, pak je to velice vyčerpávající a člověka to opravdu vysaje. Jak místostarostu tak starostu. Zažil jsem obojí na vlastní kůži. Jen si dnes říkám ,zda to stálo za to , když dnes jsou tam vlčáci, kterým jde úplně o něco jiného.To, co udělají pro lidi, je jen vedlejší produkt toho, co dělají pro sebe. Dnes už bych do toho nešel.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.