Efchen

Znáte nějaký internetový stahovač?

Potřebuji z videa z youtube.com stáhnout pouze melodii. Vím,že existuje stahovač na stránce mp3s.nadruhou.net ,ale ten mi z neznámého důvodu stahuje nějaké hlouposti. Znáte nějaký jiný?

Nejlepší odpověď
bolak

tady jich máš hned nespočet > https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=y­outube+to+mp3+on­lin+converter&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest#hl=cs&cli­ent=opera&hs=1u7&tb­o=d&channel=sug­gest&spell=1&q=y­outube+to+mp3+on­line+converter&sa=X&e­i=AgToUPnKI4bdswbv4YD­gBQ&ved=0CDAQ­vwUoAA&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.r_qf.&bvm=bv­.1355534169,d­.Yms&fp=6242708­1e2d2fa39&bpcl=40096503&­biw=1887&bih=936

Další odpovědi
ven.cik

Tak stahovač asi ne, ale když si najedeš s tou písničkou na uloz.to tak bys jí měla stáhnout, nebo jí dej do googlu, bude tam spousta odkazů… a je taky program atubecatcher kterej ti z youtube stáhne celý video…;)

bolak

nebo sem hoď odkaz na to video a já se ti pokusím stáhnout přímo originál, čistej zvuk