Pauka9

Znáte nějaký English camp?

Potřebovala bych si totiž zlepšit angličtinu, tak mě tak napadlo, že bych mohla jet na nějaký English camp příští rok, ale jak jsem hledala tak snad 2/3 z mých úlovků byli křesťani, nebo věřící a v jejich programu bylo povídání a zamyšlení nad životem atd. a to mě vážně neláká :D
Tak jsem chtěla vědět, jestli neznáte nějaký pěkný camp nebo tábor zaměřený na výuku angličtiny, o kterém jste slyšeli, nebo jej dokonce i navštívili :) Nemusí to být jen výhradně v České republice.
A také, aby tam byla moje věková kategorie (16–17) :D
Předem děkuji za odpověď :)

Odpovědi
Elssir

English 4 you Summer time. U Tábora. Vlastní zkušenost. Každá skupina má vedoucího z nějaké země na světě. Anglie, USA, Austrálie… a čecha, který by v případě poraďil. Doporučuji.