Martyn61

Znáte nějakou písničku o houbařích?

Nejlepší odpověď
elektrikář

Houby houby houby ty já děsně rád. Když je cítím z trouby nedá mi to spát, Šťárám v lese hlouby až mi vřžou klouby, každý se ptá kam jdete co v tom ranci nesete Jářku houby voni Hamlete.Nejkrás­nější na světě je houba kdo to nezná ten je velkej trouba. Já mám houby v klavíru za obrazem v papíru, já mám houby zkrátka v celém kvartýru Zpíval zo Voskovec z Verichem.

Další odpovědi
kenyrts

a co tuto?

link:

Zdroj: http://www.smou­lipecky.e-blog.cz/houby

terry

Znám jen – Muchomůrky bílé.
Člověk ze zoufalství, snadno pomate se, muchomůrky bílé, budu sbírat v lese, muchomůrky bílé, bělejší než sněhy, …

Babunka

diskografie.cz/la­ik/saskove-kejkliri-a-pimprlata/houbari/

karaoketexty.cz/tex­ty-pisni/alkehol/hou­bova-95878

:)