Linduš

Znáte nějakou kvalitní brněnskou optiku?

Ráda bych si pořídila nějaké pěkné obroučky, lae předchozí zkušenosti nemám, tkaže kam radíte se kouknout?

Odpovědi
Katy81

Ahoj,

ja som minule brala nové brýlky z optiky – tuším sa volá Aleš Žejdl, je to u Hlavního nádraží tam ako je Čedok, majú tam aj lupy, ďalekohľady atď.

Na nete som kdesi na nich čítala kopu pozitívnych názorov (už si nespomínam presne, kde), že majú dobrý servis a tak. Ten mi zatiaľ chvalabohu netrebalo, ale ku každým novým okuliarom (neviem či aj keď berieš len nové rámy) dostaneš puzdro s handričkou, čistiacu sadu (sprej+handrička), do budúcna stálu zľavu 5% na všetko a 12× ultrazvukové čistenie zdarma (toto ale asi fakt iba s novými sklami)…

Majú otvorené každý deň do 19,00 (pravda, okrem víkendu), sú tam milé a trpezlivé panie predavačky, ja som skúšala asi 15 rámov, kým sme našli ten „môj“, takže poradia, čo ti pristane a tak…

Cenovo majú obrúčky od myslím 1500 do xyz, videla som tam v skrinke pár aj za 8 či 9 tisíc 😁

dúfam, že som aspoň trochu poradila.
Doplňuji:
dopĺňam – v sobotu sú otvorení do 12,00 🙂

Zdroj: http://www.oc­nistudio.cz/kde-nas-najdete

Vlaďka123

nevim jestli budu mit tk vycerpavajici odpoved jak slecka prede mou ale ja mam vyborne zkusenosti s joyoptik.cz , chodim k nim uz nekolik let a nikdy nebylo na co si stezovat kukni na web, maji nekolik pobocek, tak si muze i vybirat

Ludva1

sestra též chodí do joy optik a ještě jsem si neslyšet si stěžovat.