Mrs.Styles

Znáte nějakou hororovou knížku?

Ahoj.Chtěla bych vás poprosit o doporučení nějaké knížky s hororovou tématikou.Neznáte takovou? :) Předem děkuji :)

Odpovědi
Lorrien

Kruh– Koji Suzuki, film určitě znáš, ale knížka je lepší. Má to i zajímavé pokračování, rozhodně doporučuji. (:

huxa

Pro slabší povahy by to mohlo být hororové-Dexter, ale spíše bych to zařadil mezi krimi.

cepice

Chatrč
Carrie – King

Lamalam

Všechny od Kinga.

nes

Znám takovou trochu slabší hororovou, ale určitě zajímavou knihu, která obsahuje 5 napínavých příběhů- Prokletý maturiťák.

cochee

Sežeň si od Briana Lumley sérii Nekroskop, která už má tuším 15 dílů. A začni od začátku ;)