sarinks258

Znáte nějaké výhody a nevýhody právníka?

Ahojky:-) Jaké jsou výhody a nevýhody právníka?Děkuju:)

Odpovědi
fcoop

Lapidárně -
a) výhodou je bezesporu jeho znalost problematiky a z toho vyplývající nutnost použití jeho služeb.

  1. Nevýhodou by mohlo být jeho svědomí.

V praxi to často funguje bez bodu b.

Mirdas

+
Je to bezesporu studovaný odborník k řešení problémů se kterýma by jste si ve změti paragrafů jen těžko poradila.

-
Zda nejste významnou klientkou může se stát, že někteří přes dosti vysoké zálohy nevěnují vašemu případu tolik pozornosti kolik by jste si zasluhovala.

Lamalam

Znám jednoho právníka a ten neumí plavat. To může být velká nevýhoda.