Pokročilý

Znáte nějaké takovéto město duchu?

Znáte město duchů kde se nedá bydlet ani žít? Které bylo opuštěno už před hezkou řádkou let? Kde už nejméně 15let nikdo nebyl?
Doplňuji:
Abyste pochopili, tuto otázku píši s toho důvodu že jse pokouším napsat komiks o městě duchů (Děj, i když už ho mám vymyšlený, vám říkat nebudu.). Možná si někteří řeknete že jsem to okopíroval od Silent Hillu a pokud ano, tak máte částečně pravdu. Avšak můj plánovaný komiks bude mít úplně jiný děj, grafiku a zápletku...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Např. Pripjať - tam už skoro nikdo nebyl skoro 30 let...
;-)
Ale pořád se tam ´nepodíváš´ - kvůli radioaktivitě je oblast stáleuzavřena...
___
Ale v Rusku je podobných - s koncem SSSR vyklizených, měst více - režim prostě přestal udržovat funkčnost ´ukázkových sídlišť´...

Další odpovědi:

Zlatý

Třeba si vybereš tady: http://cestovani.lidovky.cz/…

Zlatý

V odkazu od Lamalam jsou Milovice, já byla kdysi na podobném místě, ale v Mimoni, také opuštěná ruská kasárna (prakticky sídliště), prolézali jsme tam ty byty, všechno bylo strašně zdevastované. Ale před paneláky rostly krásné vysoké borovice, to se mi líbilo. Z novin vím, že by tam teď mela být zóna pro různé podnikatele.
Podobně byla opuštěná část ruských kasáren v Mongolsku. Tam to bylo vtipný v tom, že jsme ty paneláky viděli už hodně z dálky, když jsme si vylezli na kopec, a už jsme se vážně těšili do civilizace, že si koupíme jídlo, protože jsme už nic neměli a čtyři poslední dny jedli jen houby uvařené v masoxu (dámy - dietka, doporučuju :D ) Jenže když jsme tam dopluli a vylezli od řeky po takovým vysokým svahu nahoru a uviděli opuštěný ruiny, tak to byl tak trochu šok :D. No nakonec jsme tu druhou obydlenou část kasáren přeci jen našli... Pokračování příště...možná...někdy...:D :P

Bronzový

http://www.novinky.cz/…
Doplňuji:
http://www.ceskatelevize.cz/…
mowla: oblast uzavřená není :)

Zlatý

Znám - Černobyl

Bronzový

mowla:Pleteš se..Pripjať už je veřejnosti přístupná po x testech a vyplňování papíru včetně povolení.Dostaneš průvodce který hlídá radioaktivitu a můžeš se tam "vólně" pohybovat až na některé části města.Dokonce už se podnikají i "výlety"

Bronzový

Sem tam se něco objeví v dokumentech na televizních programech.
Být váma volil bych ovšem svou cestu, aby jste nebyl vázan skutečností.
Přeji mnoho zdaru.

Diskuze k otázce

Zlatý

kapka

Kdo odpověděl, dostane výtisk zdarma? :3 :)

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.