Jájá...

Znáte nějaké dobré (i méně známé) skupiny/zpěváky?

Sháním nové interprety do svého playlistu. Na žánru nezáleží. Uvítám i méně známé skupiny, zpěváky atd. Díky! :)

Nejlepší odpověď
quentos

to bych tady seděl do zejtra…

když začnu nejoblíbenějšími – Martina McBride, Lara Fabian, Ronna Reeves;
z moderního country – Terri Clark, Vince Gill, Mary Chapin Carpenter, Shania Twain (její starší tvorba, ještě než zblbla do komerčního popu)
z rocku – Alanis Morissette (nemůžu se dočkat, až ji uvidím v Ostravě naživo), Avril Lavigne, Jerry Lynn Williams, Evanescence, poslední dobou se můžu uposlouchat zpěvačky Lennon Murphy.
z jazzu – úžasní jazzoví kytaristé James Harries a David Dorůžka; mým objevem je maďarská jazzová princezna Veronika Harcsa (až ji budete vyhledávat, Maďaři mají úchylku psát nejdřív příjmení > tudíž Harcsa Veronika Quartet); z našich jazzových hvězd pak např. Jana Koubková či Eva Emingerová či skupina Sarah & The Adams.
z metalu – Cradle of Filth, Nightwish
z klasiky – žeru sopranistky, Sarah Brightman, Petra Berger, Dagmar Pecková…
z lidové – mimo Čechomoru ještě dělá parádní muziku skupina Družina (slovenský folklór), Brina Vogelnik se skupinou String SI (slovinský folklór) či Mary MacMaster (skotský folklór).

kdyby to bylo málo, ještě přidám…

Další odpovědi
bestanswer

Marina and the Diamonds, Julia Stone, Fay Wolf, Brandi Carlile, Selah Sue, Frida Amundsen, Lenka (austrálie), Ane Brun, …
Doplňuji:
Amanda Palmer, Norah Jones, Versa Emerge, Sarah Jaffe, Bebe, Lana Del Rey, Kavinsky

briketka10

Yes,Genesis,Su­pertramp,Dire Straits,Jethro­Tull,Rush,Uri­ahHeep,Doors,E­.L.P.
Menatwork,Tri­o,Madness,Eagles,Paw­lovls Dog,Queen,Manilla Road,Magma,The Cult,Celtic Frost,Tangerine Dream,Planet P.Ultravox,Gentle Giant,Cheap Trick,Warlock,Car­s,Damned,Asia,Be­astie Boys,Bronski Beat,Chicago,Mid­night Oil,Depeche Mode,Duran Duran,Cure,Simple Minds,Farm,Fleetwod Mac,Front 242,Front Line Assembly,Garry Glitter,Happy Mondays,J.M.Ja­rre,Osamu Kitajima,Chris Issak,K.L.F.Kraf­twerk,Public Enemy,Saga,Suger Cubes,Sound Garden,Transvision Vamp,Yello,La Muerte, D.Young gatz,Police,Led Zeppelin a další a další..
S.O.D.Pantera,Bul­dozer,M.O.D.O­verkill..
nejlepší navečer je harfa od Andrease Vollenweidera :)
Doplňuji:
nej nej je stejně já vůl zábudka David Bowie Nick Cave !!

štamgast

Těžkej pokondr a Jirka Babica nebo Vem kačky nemají chybu. Pak také Trio a jejich Da Da Da nebo třeba the eighties matchbox b-line disaster a jejich chicken, Pitbull a Back in time, toho je…

Lakeysha

Dei Gratia, Musica Canora, Peregrin, Cultus Ferox, Värttinä, Valravn, Vas, L'Ham de Foc, Garmarna, Sava, Patrik Wolf, Omnia, Gjallarhorn, Faun, Clanadonia......no co, chtěla jsi i málo známý…:-D, jen nevim, co na tyhle řekneš, ale pro mě je to muzika duše.

muhamed

Rytmus, Eminem, 50_cent, Separ, Tono S, Radikal, Decko, Pluto (ja a moje hlava) :DD atd…

Lorrien

Evanescence, Linkin Park, Three Days Grace, Aloha From Hell, Pink, etc. ;)

Elk

Na uložto : Index – to bude příjené překvápko!!!