Agneta

Znáte moderátorku, nebo jinou ženu veřejnosti, která se v podpaží neholí?

Prostě vědomě – sebevědomě:DD

Nejlepší odpověď
zjentek

takový celebrity běžně existujou a já jim držím palce, aby je „desinfekce“ nepřeválcovala ..mimochodem,u nás každej chlap ví, že hajzlbába u nás na vsi se taky nikde neholí a taky je to žena veřejnosti ..takže znám ;q

Další odpovědi
led

Ano

gecco

Přiznám se, že žádnou moderátorku (…) neznám tak blízce, abych si všiml…
😉

anonym

Sice nevím,která moderátorka zvedá ruce,kdyby bylo možné to vidět,ale jedna to ukázala veřejně.
http://www.su­per.cz/11404-mrkejte-tahle-slecna-se-neholi-a-za-sve-zarostle-podpazi-a-chlupate-nohy-se-nestydi.html

ivzez

Před pár lety to o sobě v jednom rozhovoru řekla Sára Směšná (Saudková*),
ale nevím, jenekontrolova jsem ji…

  • Říká si Saudková, ale mám dojem, že je stále svobodná…

anonym

Jugar
Ta baba, co propaguje návrat k přírodě, by si měla uvědomit, že ten make up, kterýho má na sobě celkem dost a nakonec teda i to oblečení, se trochu „bije“ s jejím smýšlením a je celkem dost s tě madrnama nechutná 😁

Agneta

Sambo, mě se zdálo, že to měla nalepené, že to nebylo její:DDD

Agneta

gecco >>> no jistě, ale vždyť to je normálně vidět – jen si všimni:D

gecco

Agneto – já su takový ten ´týpek´, kterého když chce žena zaujmout, měla by mu nahá přinést točené…
😉
Jinak si holek moc nevšímám – ani toho, co mají na sobě, ne tak ještě toho, co mají pod tím…
😉

Agneta

:D