jirka F

Znáte 10 důvodů, proč byste například vy mohli být prezidentem?

Tak já ještě ne ponevadž jsem mladý je mně 22 let ale ptám se těch po čtyřicítce najdete 10 důvodů proč by jste právě vy mohli být prezidentem?

Znáte 10 důvodů proč by jste například vy mohli být prezidentem(+40)?

Nejlepší odpověď
marci1

Snažila bych se být:

  1. Státníkem, ne politikem
  2. Slušná
  3. Poctivá
  4. Střízlivá
  5. S úsměvem na rtech
  6. Se smyslem pro humor
  7. Reprezentativně oblečená a učesaná
  8. Ochráncem slabších a chudších
  9. Slušně asertivní
  10. Lepší než prezidentka Čaputová 🙂

A proč bych nemohla být v žádném případě prezidentkou? Protože mám ráda volnost a svobodu a s ochránci za zády bych to nezvládla! 🙂

Další odpovědi
Drap

Neznám a ani je nechci znát. K čemu by mě to bylo dobré, když kandidovat nechci?

Kepler

Choval bych se jako reprezentant země.
Choval bych se jako reprezentant země.

Kelt

Mohl bych cestovat, poznávat země a lidi, rozhodovat o důležitých událostech, odměňovat hrdiny a podobně. Ale musel bych dodržovat protokol, etiku dané země, usmívat se na někoho, kdo patří mezi etnikum, které je mi nesympatické, jíst jídla, se kterých se mi zvedá žaludek a neustále mít za sebou skupinu goril a další bandu darmožroutů, kteří řídí každý můj krok. Už let nemám zájem se starat o politiku a nemám rád, aby se někdo staral o mne. Stejně si prezident nemůže dělat co chce, uzavírat smlouvy s kým chce a cestovat, kam by chtěl.

jirka F

Drap: Tak třeba jen tak pro zajímavost.