Rokio

Známka na hraně – Jakou byste mi dali známku z účetnictví?

V současné době mám průměr 4,45 z účetnictví.

Jsem mírně nadprůměrně aktivní a v porovnání s ostatními žáky mám velmi vysokou přítomnost. Také mám dobré vztahy s učitelkou na tento předmět.

Nejlepší odpověď
annas

Průměr je jen přibližný ukazatel. Každá známka má jinou váhu, záleží na učiteli a také je třeba srovnat s ostatními žáky.

Kterou známkou bych ohodnotila vaše vědomosti, není rozhodující. Opakuji, známkuje vás učitel, jeho určitě nezajímá pohled nezasvěcených.

Ale uvědomte si, že účetnictví je profilující předmět na obchodní akademii, takže jde o tom, abyste uspěl u maturity. Určitě platí: těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Účetnictví se doučit, maturitu odložit na podzim.

Další odpovědi
Drap

Vzhledem k tvé břitké a bezkonkurenční inteligenci bych se přiklonil ke známce 5. Ovšem pravé rozhodnutí bude spočívat na vyučujícím.

Mc Merkurion

kdybys nebyl denně na Alíkovi,nehrozila by ti koule…

briketka10

4,45 = 5 To je moje odpověď
Víc aktivity by neuškodilo.

ivzez

Souhlasím s Briketkou,
také bych ti dala šanci si přes prázdniny
doplnit znalosti …