CARYFUK

Zná někdo takového právníka co ma praxi v takové kauzi děkuji

JAKOU FORMOU MAM PODAT K SOUDU TREBA NEJVYSSIMU SMRT MEHO SYNA SPACIFIKOVALI HO TAK ZE PODLEHL SMRTI A DALI MU JESTE PORALYZER A LEZEL V KALUZI KRVI DOKTOR ZE SOUDNI PITVY TAKY LZE ZE MEL JEN ODERKY A POLICAJTI TAKY ZE BYL ASI PREDAVKOVANY A ALKOHOL CO NENI PRAVDA CHCOU SE S TOHO VYLIZAT ALE J TO TAK NECHCI NECHAT CHCI SPRAVEDLIVOst

Nejlepší odpověď
anonym

Už jsi dostal odpověď v téže otázce, kterou vkládáš opakovaně.
Sůwa ti poradila, aby ses podíval na web advokátní komory (nevíme ve ktrém kraji bydlíš), hanulka tě korektně požádala, abys upustil od velkých písmen (pokud to nevíš, tak to na netu znamená hlasitý křik).
Jinak i když je to tvá 1. otázka po registraci a jsi rozhořčen, věz, že na podobné doplnění slouží buď 1× ještě do otázky a nebo další neomezené v diskuzi.
P.S. I pokud bychom znali advokáta specialistu, co by ti byl platný z opačného konce republiky, kromě honoráře by vyúčtoval ještě značné dopravné. Na podepsání zastoupení je nezbytná účast osobně.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chci-spravedlivost-jakou-formou-mam-podat-k-soudu-treba-nejvyssimu-smrt-meho-syna

Další odpovědi
anonym

Dobrý den Caryfuku. Ve Vaší záležitosti doporučuji obrátit se na advokáta. Rozhodně nezkoušejte řešit tento případ sama a bez skutečného znalce práva. Jde Vám o spravedlnost, ale ta nebude určitě „zadarmo“. Tento případ zřejmě nebude ochotná (a nejspíš ani schopná) řešit bezplatná právní služba.
Netuším, o jaký případ jde, ale podle Vašich slov zřejmě o zadržení Vašeho syna policií, kde došlo k potyčce a použití „donucovacích prostředků“.
Toto musí řešit opravdu dobrý advokát, bude si muset vyžádat dostupné materiály, pravděpodobně zpracování nových posudků a je při nejmenším sporné, zda skutečné „spravedlnosti“ docílíte.
Zvažte velmi pečlivě, co můžete získat, a zda do sporu s úřední mašinérií a PČR chcete skutečně jít. Syna Vám to nevrátí.