arygnoc

zmizne korupcia z úradov

prijatím etického kódexu úradníka?

osobne: som skeptik. Pokiaľ človek v sebe nemá morálne zábrany, nejaký kódex ho neobmedzí. Takže asi ostaneme v korupčnom raji.

Nejlepší odpověď
bolak

To by se musel prosadit nějakej tvrdší zákon, aby se to někam pohnulo.
Samozřejmě aby se tak stalo, bylo by potřeba někoho řádně podmáznout :)

Prachy vládnou světem >>> DĚSIVÁ ZPRÁVA: Psychopatický vrah napustil smrtícím jedem bankovky, které následně daroval několika dětským domovům. Do této chvíle zemřelo dvacet poslanců, dva starostové a jeden ministr. Žádné dítě nebylo ohroženo…

Další odpovědi
quentos

Tady? Těžko.

Kohut57

Tento systém je na korupci založen. Je to alibismus začínat s úředníky, když je na tom postavena mocenská struktura. Politici, soudci, státní zástupci, policie, buržoazní magnáti, a tak dále po chobotnici, kde až jsou úředníci v tomto výčtu? Je to " Chyťte zloděje."