zmizení odkazů ve Wordu

Snad po nějakém pomordováání nebo po automatické aktualizaci ve WIN7 a Office 2007 se mi neoznačují modře odkazy např.-- www.seznam.cz nebo emailové adresy -- jasmín@email.cz. V nápovědě je vždy proboha spousta věcí, ale to co člověk potřebuje tam není. Roky používám WORD a najednou mi i v nově otevřeném Wordu se odkaz neobarví modře jak bylo dříve. Nevíte kde se to stalo? Kde je proboha ten přepínač. P.tl myši to jde u jednoho udělat, ale u dalšího by bylo nutno zase p.tl myši. Říkám, že u nových instalací to vždy funguje samo. Po napsání vhodného www.atd ... se to označilo vždy modře. Parchanti pořád musí něco zdokonalovat a neumím to najít.
Doplňuji:
Děkuji Kudrnko za snahu. Již jsem to našel, je to tak. Jsou to manipulátoři. Stále musí něco předělávat. Po přeinstalaci je dost složité to nastavit jak to bylo. Takže-Vlevo nahoře kulaté tl. Office/ dole Možnosti aplikace Word/ Kontrola pravopisu a mluvnice/ Možnosti aut. oprav/ Autom opravy formátu/ Internet.a síťové. cesty hypertext odkazy. Krásně nám to upravili:Že???
Co bychom potřebovali? Třeba ikonku pro více barev. Je tam pouze jedna a musí se vždy barva přestavovat. Také při znovu otevření Wordu se tento otevře vždy na začátku. Proč ne tam kde jsme ho opustili- pokud je dlouhý tak hledat? Zdar práci !

Odpovědi:

Zlatý

Já léta používám Word 2000 a také jsou tam změny. Podlé mého to dělají aktualizace. S Excelem mám pokoj.

Sice mám Win8 takže office mám nejnovější, ale i na sedmičkách to podle mě bude stejné. Stalo se mi to také a řešila jsem to tím, že jsem si odkaz vložila normálně do wordu, kde jsem ho chtěla mít a jelikož se mi neoznačil modře jako odkaz, tak jsem ho označila, klikla na něj pravým tlačítkem a zvolila možnost "hypertextový odkaz". Otevřelo se mi okno složky kde jsem měla doxc. uložený a stiskla "spustit". Nic se nikam neuložilo a odkaz se ve dokumentu označil jako odkaz.
Snad jste to pochopil/a :)

Stříbrný

Já mám starší Office, 2003, ale tam to jde nastavit, takže ve 2007 to předpokládám půjde taky. Jde o úpravu stylu s názvem hypertextový odkaz. Jak na to ale nepovím, protože nemám Office2007 dostupný a prostředí Ribbon je úplně odlišné od klasického menu, takže ani přibližně nenavedu.

Diskuze k otázce

Vrátný

Dík za snahu, ale moc jste mi nepomohli. Mezitím jsem odinstaloval Office, použil CCleaner a také jsem kontaktoval Chytrou linku Microsoftu, kde mi pan kokta nic neporadil, že prý mám jít na fórum, hlavně, že se ptal na jméno, email a telefon. Telef. hovor 6 minut.
Ale k informaci. Na jiném PC jsem nainstaloval Office a přes USB jsem přenesl .docx na můj PC. Odkaz modře tam byl. Řekl bych že to funguje. Udělal jsem tedy několik ENTERů a napsal odkaz. A jak se .docx zachoval??? Vykašlal se na mě a zase to je bez odkazu, pouze obyč. text. Tak kde je ta volba schovaná.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.