mirekborek

Změnil jsem google účet a tím pádem mi obchod play nebere všechny aplikace. Jak je načíst?

Odpovědi
jáára

Nijak. Jsou vázané na gmail…

Nebo znovu koupit.

cochee

Jak „obchod nebere?“ Obchod nemá co brát, obchod dává/nabízí. Pokud koupíš nový strojek s Androidem a přihlásíš se na něm se stejným účtem jako na strojku, který jsi vlastnil nebo vlastníš, v sekci Moje aplikace uvidíš všechny appky, které jsi už použil, snad s výjimkou, že aplikace s novým strojkem není kompatibilní (to nemám ověřeno). Logicky když se přihlásíš s účtem novým, sekce Moje aplikace bude prázdná… Takže nejjednodušší řešení je přihlásit se znovu se starým účtem, nakouknout do Obchodu a appky v Mých aplikacích si opsat. Mělo by to snad jít i z PC, nemusíš kvůli tomu překopávat Android. Jinak nevím, cos myslel, pokud to není ono.