Změna barvy dolní lišty

Dobrý den… Zajímalo by mě, jestli existuje nějáký program nebo něco přes co by se dala změnit barva dolní lišty.. jako tam kde je nabídka start, hodiny atd…
Předem Děkuji :))

Nejlepší odpověď
arygnoc

samostatně spodní lištu nelze měnit (její barvu).
lze měnit pouze (tuším) styl zobrazení (neon, klasické, a hafo jiných předvoleb), kde se mění i zobrazení aktivního, pasivního a jiných oken.

Další odpovědi
RomanP

U W7 a spuštěném Aero se dá měnit odstín a průhlednost lišty.
Po kliknutí pravým tlačítkenm na plochu a potvrzení volby Přizpúsobit a Barva oken