Zlatý

Změna avataru na odpovědích

Zajímalo by mě, zda jste si změnili svoje jméno, respektive už nepoužíváte dřívější a nyní vystupujete pod jiným jménem zde na odpovědích.
Je mi jedno jaký důvod vás k tomu vedl, ale zajímá mě jen ta změna.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

depak, jsem to furt ten samej já ;{)>

Další odpovědi:

Zlatý

Ne, pořád jsem to já, Jahoda. Když jsem se tu 30.12.2009 zaregistrovala, byla jsem zde poprvé a dala si mojí přezdívku. Od té doby jsem to pořád já a nic jsem si nezměnila. Pořád vystupuji pod mojí přezdívkou Jahoda. Žádnou jinou nemám :-)

Zlatý

Od 3/2010 stejně a nikdy jinak!

Bronzový

Nedá mi to,se nezeptat,vás zajímá ZMĚNA a ne důvod,který k ní vedl.Stejně si myslím,že pokud to někdo udělal,že to veřejně nenapíše,právě kvůli tomu DŮVODU.A od Standy taky zajímavá poznámka na diskuzi.

Zlatý

Jsem stále od začátku ten který je.

Zlatý

Já vystupuji stále pod stejnou přezdívkou PANENKA.

Bronzový

Také mám stále stejnou přezdívku - Lucimia.

Bronzový

Vystupuji stále pod stejným jménem a nemám důvod ho měnit.

Zlatý

Už jsem si na sebe zvykla a změnu bych provedla pouze v případě, kdyby byly možné fotografie.

Diskuze k otázce

Zlatý

kropitko

Já se domnívám,stejně jako Standa,že je to úplně jedno,pokud ten dotyčný nepoužívá dalších pět avatarů.

Zlatý

standa

Miroslave, 5 uživatelů vám odpovědělo. Mohu se prosím zeptat, jakou informační hodnotu pro vás tyto odpovědi mají? Nic ve zlém... :-)

Zlatý

Miroslavst

Možná se mi to jen zdá, ale někdo tu zmizel a už nevidím jeho odpovědi. Přesto podle určitých znaků v odpovědi se domnívám, že zde vystupuje pod jiným jménem.
Nemyslím, že by si přiděloval body, ale prostě se jen změnil a nyní je "někdo jiný".
Schválně nepíšu jestli je to on nebo ona. Prostě jen tak všeobecně, někdo.

Zlatý

standa

JJ, taky jsem si všimnul a jsem si jist na 100%, že vím o koho jde a i přesto, že bych mohl spekulovat a bulvarizovat jeho(její) pohnutky, tak tvrdím, že JE TO ÚPLNĚ JEDNO, protože na tomto serveru máme úplně jinou roli, ne?

Zlatý

annas

I já se domnívám, že nezáleží na tom, zda někdo začal znova s jinou identitou. Třeba měl nějaký důvod. Určitě mu nešlo o body, protože o ty přišel.
Hlavně že neodpovídá z několika profilů.

Zlatý

annas

Ještě dodatek. Nedokončila jsem větu.

Rovněž v předchozím zrušeném profilu si vytvořil určitý okruh uživatelů, jimž jeho odpovědi byly užitečné. Při novém avataru musel začínat prakticky od nuly.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.