Avatar uživatele
mirlin

Zlatopramen,kdo ochutnal tuto plastovou pivní „lahůdku“?

V létě jsem čirou náhodou „okoštovat“-ochutnal plastové pivo už zmíněné značky.Od té doby nemám v oblibě nijakou jinou značku.Hold krušovická kvalita je zachována i v prach-obyčejném plastu.palec nahoru! mirlin

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Sopka, anonym, bari, narcis před 4892 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Proti gustu …já nepoznám nic,jednou jsem taky koupila domů prý srágory pija činta ,stálo to asi 3Kč,rozdíl nepoznám ani náhodou,chlapi ano,na zahrádku jsme koupili taky pivčo v plastu,nebyla to až taková hrůza,vypili to ajcn cvajn,nebo to bylo proto,že bylo vedro,teď nevím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Svého času sládek budějovického Budvaru na téma pivo v plechovkách a podobném balení prohlásil, že do těchto obalů se má plnit kvašené zelí a jiné produkty, nikdy dobré pivo. Plně s tímto profíkem souhlasím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mirlin

Jasnačka , však se dá pít třeba ve dvou , nebo i více dnů. Zůstává anno-s chutné.
Přijmy pozdravení. mirlin

před 4892 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mirlin

Samozdřejmě , jsem nechtěl v žádném případě rozhodit ty kteří ví jak chutná ovšem správně načepovaná " D Á M A " ! ! ! ! Plzeň.
Ani já ovšem „neslopu“-nepiji Zlatopramen z plastu , nýbrž krásně podaný v překrásné skleničce , Mythos , z Pargy . Toliko na vysvětlení kropitkovi. mirlin

před 4892 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek