Michal Kole

Zkusíte ze solidarity k bezdomovcům, na dnešní noc vyměnit svojí postel za popelnici?

V neděli se snad nevysýpá, tak by nebezpečí nemělo hrozit.

Nejlepší odpověď
hanulka11

já spím radši v bazénu

Další odpovědi
anonym

Svoji postel bych si nejraději sebou vozila i na dovolenou. Takže ŽÁDNÁ solidarita!!!
V tomhle státě toho skřípe opravdu hodně. Na druhé straně ale spousta bezdomovců skončila na ulici hlavně proto, že se jim jejich situaci už nechtělo řešit, neměli zájem obcházet úřady a hledat východisko. Přijali život na ulici za svůj životní styl.

briketka10

u nás nejsou kontejnery :))

bolak

Nemáš kde spát viď?

…žádnej čenž nebude!

anonym

Solidaritu projevuji naprosto odlišným způsobem a nejen u bezdomovců. Podle možností daruji peníze na charitu a tak podobně.

Hanny10

Solidarita je krásná věc, ale nerada bych přišla ráno dom a zjistila, že v pokoji chybí a ta postel.

Kohut57

A plavat budu v popelnici jak?

Drap

Proč bych to dělal ? Bezdomovci taky nejsou se mnou solidární. Ukradou co mohou.

jmhad

A co by to lezení do popelnice mělo dělat se solidaritou?Vem si půjčku,jdi ručit,podepiš směnku a můžeš si to zkusit in natura.

zeeue

Myslím, že tu s popelnicí bylo učiněno za dost další klišé představě o životě homeless. Něco Vám povím – znám dokonce několik lidí, kteří o svou postel skutečně přišli a ať už si to svévolí či se stali oběťmi životních svízelí – není to přece na nás, abychom je za to soudili nebo si z nich dělali legraci. Víte, kolem nás nejsou jen samí alkoholici, co nechtějí pracovat nebo mládež, co zkusila drogy a pro rodiče se stala doma přítěží. Ne. Jsou to i například důvěřiví muži, co prostě jen zažívali bezhlavou lásku, která je ale měla vzájmu jen oškubat i o ponožky (a to opravdu doslova).

Závěrem… pokud uvidíte nějakého zbědovaného chlapíka, co bude postávat u otevřené popelnice a koukat do ní, jak do jiného světa, vězte, že tam nehledá případný nocleh, ale spíš bránu do jiné dimenze (:

Robert_PM

No to víš, že ano. Všichni zalezeme do kontejnerů. To je náš sen. A ještě se nám splní jeden sen: Ty bez invalidky a v PL Dobřany. Už brzo.

honza19hk

že bych se na ně nevys… kdyby se sebou něco udělali a nechodili jak prasata a šli někam makat tak mají také kde bydlet.A neří­kejtemi tu,že práce není,jen se musí chtít makat.