hanulka11

Zkusíte prosím přečíst podpis na obrazu?

http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=1135­86889943
děkuji všem za snahu
nejsem si jménem jistá , víc očí víc vidí
Doplňuji:
Také jsme to tak doma přečetli
Obraz je staršího data ,takže to bude jiný S. Berkovec
i tak všem děkuji za pomoc ,jste pomocníci

Nejlepší odpověď
bolak

Má to bejt někdo známej? Já tam vidím S.Berkovec, ale mám stejně očí jako ty, navíc už jsem se tu jednou zmýlil.

bolak lidský

Další odpovědi
beer

Klidně by to mohl být ten S.Berkovec (trošku jsem to upravil):

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/584295/defau­lt1.jpg

redy

S. Bakera

Ale neručím za správnost 🙂

pusinka50

Tak jsem si hrála s variantami asi 10 minut. Nic jiného mi z toho nevychází, než Stanislav Berkovec a Wiki praví:
Stanislav Berkovec (*31. květen 1956 Slaný) je český moderátor.

Vystudoval střední průmyslovou školu grafickou a vyučil se knihtiskařem.

Tak když má grafickou školu, možná by to mohl být on…možná

hanulka11

redy má palec za snahu- díky