Richien

Máte zkušenosti s vaporizery?

Ahoj všichni. Jsem začátečník ve vapování a chtěl bych si pořídit nějaký pořádný vaporizer. Rád bych se dozvěděl nějaké informace od zkušenějších, kteří už doma například nějaký mají a taky jaký

Původní neotázka
Zkušenosti s vaporizery

Nejlepší odpověď
Tw!st

Smok X-Cube Ultra 220w s atomizérem TFV12 s dual-coil RBA žhavící hlavou. Pro začátek si kup něco jako Smok stick V8

Další odpovědi
briketka10

Ano.
Mám tento Sigelei Legend V2 :)
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=P1JyZyFVp6I

xxx3

Orwell by se asi hodně divil, co se dnes prodává…

Mikos

Čau Richie. Delší dobu vapuju a zkouším nový věcí, baví mě to, takže doma už pár vaporizeru mám. Od těch větších po ty kapesní. Je fakt, že ty větší využívám když je doma nějaká akce s kámošema, ale ted můj poslední ulovek je od vapour2 do kterýho si sypu co chci, tabak, trávu, ale někdy si dávám jen na lehký počuzení i ochucený, je to na chuti prostě. Koukám dost i na to jaký mají zahřívání jestli se můžu zeptat kolik do toho chceš tak investovat?

briketka10

Můžeš si koupit ještě tento malý kapesní:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=esiH3_-AVgg

Richien

Musím říct, že ten tvůj vaporizer V2 mě docela zaujal. Já právě sháním něco menšího, nechci to mít jen doma, ale i si to někam sebou vzít a říkal jsem si, že když už něco tak at to je alespoň kvalitní, takže jsem přemýšlel kolem 3–4 tisíc se vším, že bych do toho chtěl dát. Bojím se abych si něco neobjednal bez nějaký zkušenosti a pak bych to musel vyreklamovat. Jak dlouho ho máš? Vypadá, že bude tak nějak do dlaně ne?

Mikos

Hele tak to se vejdeš určitě do těch 4 tisíc. Já mám ten vaporizer asi 2 měsíce a pořád šlape na plný pecky. Myslím si, že když do toho zainvestuješ, tak nehrozí, že by se hned podělala, to spíš nějaký nekvalitní šunty. Jinak já ho mám do dlaně, je to prostě praktický.

briketka10

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=BFL-pyVy0YM&t=87s
Sigelei Legend V2 and Pioneer GS Power Mod od GD