Bronzový

Zkušenosti s bambusovým materiálem na oblečení?

Teď jsem hledal na netu nějaký materiál, který perfektně saje pot, našel jsem bambusovou módu. :)
Nejen, že pohlcuje pachy, je taky antibakteriální, jemná jako hedvábí apod... Složení 95% viskózy z BIO bambusu a 5% elastan.

Hledám něco, v čem se nebudu tak potit, co pohltí pot a nepůjde to cítit.. takže tohle asi zkusím a budu očekávat kladné výsledky. Recenze to má opravdu dobré, hodně lidí psalo, že je to moc super.. lepší materiál asi neexistuje.

Má s tím někdo zkušenosti? Cena jednoho trika je cca 590 Kč, najdete i za 300, ale složení je např. pouze 60-70 % viskozy.. což je málo.
Pro zájemce: http://www.bambutik.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mám několikery ponožky a triko - a vřele doporučuju...
;-)
Samozřejmě, je potřeba, aby sis na materiál ´šáhnul´, už jsem ´potkal´ i nepříjemně působící na omak...
To, co mám - saje, (asi) potlačuje pachy (ponožky nesmrděj - nebo aspoň ne tak, abych to zaznamenal), triko je poměrně příjemné (připomíná bavlnu, ale rychleji ´schne´).
___
Abych to porovnal - znám jen jeden pro mne příjemnější materiál - a tím je vlna - zvlášť merino...
Ale tam se ocitáme poněkud mimo cenovou hladinu bambusu (má ´levná´ merino trika se pohybují okolo 1300,-; kdybych je kupoval v Česku, pak cca dvojnásobek)...
;-)

Další odpovědi:

Pokročilý

Doporucuji

Bronzový

Bambus není špatný, funkční umělé materiály se stříbrem taky ujdou, ale každý z nás je jiný ... pokud máš prostě sklony k tomu se potit víc, tak tě nezachrání nic ... a aby to nebylo cítit? Znova, každý člověk je jiný, tak hold musíš v létě nebo po sportu prát častěji než ostatní ... to jen aby sis nemyslel, že to bude zázrak a spása všech problémů

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.