Pokročilý

zkráceně: zamkne se mi karta když ji vytáhnu z mobilu...

mám Samsung a když do něj vložím pamětovou kartu (se kterou jsem předtím pracovala - mazala soubory atd.) a pak ji vyndám a zasunu do počítače tam mi to píše: "soubor nelze přesunout - Disketa je chráněna proti přepsání.Odstrante ochranu nebo použijte jinou disketu." ráda bych ochranu odstranila ale nevím jak a kdyby to šlo natrvalo abych to nemusela dělat pokaždé když kartu vyndám z mobilu tak bych byla hrosne rada.
Doplňuji:
Adapter je odemknutý

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Asi vás nepotěším. Pokud je všechno správně, to jest miny SD karta je zasunutá v adaptéru a ten je odemknutý. Nepomůže vám nic jiného než jiná čtečka. Na druhé straně dnes se USB čtečky SD koupí i za 100 Kč.

Další odpovědi:

Bronzový

Předpokládám že když tu pamětovku vyndáte že ji strčíte do větší "karty" a tu pak do PC (NTB)?

Jestly ano tak na té větší kartě máte, na lévé straně takovou malou zástrčku tak stím ji otevřete odemknete.

Snad jsem to napsal správně a k pochopení..

EDIT: Tak to bohužel nevím co stím..

Ano tady je každá rada snaha. Zabýval jsem se podobným problémem s paměťovou kartou, hledal řešení na celém internetu a nic nepomohlo. Jedna karta jde, druhá nejde. A nepomůže formátování, žádné rušení hesla, prostě nic. Tak se s tím smiřte.

Bronzový

Podle mě to bude taky špatný adaptér.Řešil jsem to tento týden.Karta ve všem fungovala,dokud jsem ji nedal do adaptéru.Prodejce fotoaparátu mi řekl,že to je na reklamaci foťáku.Pak jsme dali kartu do jiného adaptéru a počítač,foťák i mobil ji načetli.Adaptér byl nový,koupený i s kartou a přesto nefungoval.Zajděte za nějakým prodejcem mobilů a ten má nějaký adaptér navíc vždy.Ten slušnější za to nebude chtít nic.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.