Zlatý

Zkoušeli jste na popáleniny použít hladkou mouku nebo hořčici?

http://www.dobre-radyanapady.s k/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To by mě v životě nenapadlo.
Sleduju Hyde Park a tam o
tom hovořil Přednosta kliniky :
http://www.ceskatelevize.cz/…
Jinak používám Hemagel chladí a ránu vysušuje.

Další odpovědi:

Zlatý

Když se spálím, pustím na popáleninu studenou vodu. Pak zasypu hladkou moukou - mám ji ve spíži. Tuto radu znám už dávno, takže ji používám. Zmírňuje bolest a neobjeví se puchýře.

Hořčici jsem nikdy nezkoušela. Možná bych použila tu, která je bez přidaných látek.

S moukou jsem to viděl na vastní oči.

Viz níže:

Proč jsme o tom ještě neslyšeli??!! Já si vždycky pustím na spáleninu studenou vodu z kohoutku. Zkušenost jedné ženy se spáleninami.....Před nějakou dobou jsem vařila kukuřičné klasy a píchla jsem vidličkou do vařící vody, abych zjistila jestli je kukuřice hotova. Minula jsem ale kukuřici a má ruka se ponořila do vařící vody... Můj kamarád, který je vietnamský veterán, k nám přišel právě v okamžiku kdy jsem skučela bolestí. Zeptal se jestli někde nemám trochu obyčejné staré mouky... Vytáhla jsem ze spíže pytlík mouky a on mi do něj strčil popálenou ruku. Řekl abych ruku v mouce nechala deset minut, což jsem udělala. Řekl že ve Vietnamu, jeden voják začal hořet a oni, v panice, na něj vysypali pytel mouky, aby uhasili plameny...Jenomže se jim podařilo nejen uhasit plameny, ale ten chlapík na sobě pak neměl ani jediný puchýř!!!! Ve zkratce, konec tohoto příběhu - nechala jsem ruku v mouce deset minut, pak jsem ji vytáhla a ruka nebyla červená, nebyl na ni puchýř a já jsem necítila žádnou bolest. Po této zkušenosti mám v ledničce stále pytlík mouky a kdykoli se popálím, studená mouka je ještě lepší než mouka v pokojové teplotě. Od té doby jsem neměla ani jednou puchýř a dokonce ani červenou skvrnu! Zkus to... Vyzkoušej zázrak! Měj stále v ledničce pytlík mouky a jednou tomu budeš ráda! Mimochodem, nedávej ruku pod kohoutek s tekoucí studenou vodou, strč ji na deset minut přímo do mouky.

Pokročilý

Hladkou mouku bych v životě nepoužil, vsáklo by jí to a fakt nechci místo zahojené pomáleni nějaký humus. Bůh ví co to může udělat a babišku ehm hořčici, nevím nevím.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.