Drap

Získal někdo z vás, z vašich dětí či známých stipendium na univerzitě?

A za jakých podmínek?
K otázce mne inspiroval tento článek:
https://www.no­vinky.cz/veda-skoly/417883-dve-romske-studentky-z-moravskoslezskeho-kraje-ziskaly-stipendium-pro-studium-univerzity.html
Myslel jsem běžné studium první vysoké školy.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ano, graduální studium v USA mi platila Fulbrightova komise.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Pár mých spolužaček. S těmi se ale bohužel nedalo vůbec normálně bavit…
A otec mého bývalého přítele měl červený diplom.