peterd108

Žije se ve Švýcarsku opravdu lépe než v Česku? Qa

Nejlepší odpověď
Drap

Jak komu

Další odpovědi
Edison

Lépe? Ne. Jinak. Například Švýcaři jsou přeborníci v oznamování porušování předpisů. Ale taky jich většinu značně přísně dodržují. Je to prostě jinak fungující společnost a jako vše má svá pro a proti… Ale mě by se tam hodně líbilo… Uteklo mi se tam odstěhovat, nejprve pracovně… a už bych se nevrátil.

dubraro

Je to různé, ale v průměru ano.
Mám informace od dcery kamarádky, která tam odešla původně jakou au-pair a už ji nikdo nedostane zpátky.

ivzez

Z jakého úhlu pohledu?
Z materálního hlediska asi ano.