Liliana Steh

Zešílela jsem?

Dnes večer v pohodě sedim u počítače a koukam na film kdyz mi zazvoní telefon. Zvednu ho a volá mi neznámé číslo, ale když ho zvednu ozve se hlas me kamosky Terezy a dela podivne zvireci zvuky. Volam ji na jeji normální číslo, ale řekne že kecám a položí. V tu chvilku mi přijde SMSeska od jine kámošky a tam stojí co dělám u ní u baráku!To je pomalu na druém konci kraje ve kterém bydlím!Co to znamená?Šílím nebo trpím fyzickým rozdvojením osobnosti?Mam starch a netuším co se děje…
Doplňuji:
Beer4Real prosimtě přelož do češtiny pro lajky

Nejlepší odpověď
petra15

Delaji si srandu,mas vtipne pratele. Pockej co bude na aprila…uz si zapis 1.duben do kalendare…

Další odpovědi
Beer4Real

Třeba se nacházíš na pomezí časového prostoru, kde se míchá třetí dimenze s osmou a lidi se teleportují rychlostí světla na úroveň beta šest.

anonym

Údajně 22% žen bere nějaká psychofarmaka. Zřejmě to tedy znamená, že kolem běhá 78% neléčených žen. Ježíšikriste!

beer

Sešly se ti pouze dva neškodné omyly v krátkém sledu ))
V tom prvním sis spletla omylem hlas kamarádky, ve druhém si jiná kamarádka spletla tebe s někým jiným. Obojí se stává poměrně často a potkalo to už nejednoho z nás..

Strange

Normální telefon v bazarech nemají? Ale třeba se nic nestalo, jen zkopírovaná SIMka.

klob1

Mohlo se stát,že operátor použil stejné číslo.Mně už se to stalo několikrát.Že mé číslo měli úplně i cizí lidé a volali současně, pak se mi stalo,že volám někomu na tom čísle a ozve se úplně někdo jiný z jiné strany republiky a číslo souhlasí.Tak mi volá z rodiny,já v momentě volám zpět zpětné volání,takže číslo jasné i pod jménem a ozve se úplně někdo cizí. To k tvé první otázce
K druhé ,třeba je možné nějaké převtělení z nějaké minulosti někoho nebo zjevení před něčím.Také se už několikrát stalo.Nám se stalo,že táta umřel a po čase najednou volal z jeho telefonu mámce a mi také.Byl to přímo jeho hlas nezaměnitelný s nikým.A věděl věci o kterých vůbec nikdo neví,ani nikdo z rodiny,kamarádů a přátel.K telefonu přitom nikdo nemá přístup nežli mi jen mamka a já.A takového co se dělo po jeho smrti je moc,také jsme si mysleli,že jsme se zbláznili,ale když moc jiných lidí co ho znalo nám vyprávěli,co jim se dělo po jeho smrti,tak to je co už říci.Dokonce lidé,do kterých by člověk neřekl,že by něco takového mohli říci,že je možné.

Jinak si s těmi zvířecími zvuky nejpsíš může dělat legraci.

Také může něco nebo někdo skrze tebe chtít komunikovat..
Můžeš mít dvojníka,který je podobného vzhledu a může být někde blízko.

Mohou si jen dělat legraci z tebe…Ale také se to skutečně může dít.Každopádně se to jednou dozvíš,jak to je.

Takových lidí,co něco takového už zažili nebo se stalo znám.Také se někdy setkáváme.A mohu říci,že to nejsou blázni nic takového,jsou to normální lidi.I na vysoké úrovni.