heslíčko23

zeptat se nebo ne?

Ahoj, mám takovy ´´problem,, já mám samsung GALAXY MINI, včera si mamča koupila samsung GALAXY TREND plus. S mím GALAXY MINI nejsem spokojen nejdou nainstalovat aplikace (prostě mi nevyhovuje), ale ten mamči je v pohodě má všechno co bych od telefonu vyžadoval(mamča chte ten telefon jenom na volání a SMS, nepotrebuje programi a plikace.) ale uz je mi blbí se zeptat jetli si je nevyměníme. prosím poradte mam se zeptat

Nejlepší odpověď
Alesh

Znáš rčení: líná huba, holý neštěstí? Zamysli se nad ním. 😉

Další odpovědi
Emefej

Klidně se zeptej. Pokud mamce vysvětlíš, že tvůj telefon je špatný a ten její je mnohem lepší, tak si ho určitě, jako správná matka, velmi ráda vymění.

Drap

Ano, zeptej se.

marci1

Zeptat se můžeš. Buď si mobil s Tebou vymění, nebo ne. Jiná možnost není. 🙂

Musa.21

Ja bych se zeptala. Protože za pokus nic nedáš. Třeba si ho vyměníte. 🙂