Savier

Ženy mají těžší život než muži. Je to pravda?

Mají menstruaci, musí (pokud chtějí dítě) rodit. Navíc sebou všude musí tahat ty těžká prsa. U některých je to jako pytel cementu, který jim časem může způsobit problémy s páteří. Muži jsou v klidu. Ti nemusí řešit žádné následky sexu (leda tak alimenty). Netikají jim žádné biologické hodiny a dítě můžou zplodit klidně v sedmdesáti! Pozor! No ale jedna výhoda žen by se přece jen našla! Můžou mít sex kdykoliv a s kýmkoliv!

Nejlepší odpověď
Filip84

Obě pohlaví mají stejné těžký život

Počkej, počkej:

  • ne všecky baby mají kozy jak vozy! Co by některý daly za to mít vůbec nějaký kozy! 😅 A, sorry, baba bez koz je škaredá baba, i kdyby měla pěknou prdel a boky! 😅 Ty, co mají fakt mlékárenský stanice, no tak dneska není problém si na to koupit sztorc podporowy kozactwa upadłego (no, aby kozactwo niebyło uwedłe 😅). Zase jim nevisí, nezavazí, tam dole – všecko má svá positiva a negativa.
  • i mužům tikají biologický hodiny. Ano, čistě theoreticky můžeš najebat deset parchanťat za rok i v sedmdesáti. Theoreticky ano, a ano, znám sedmdesátníka, co by to bez problémů zvládl, a ani se „stavěním vůdcova hlavního stanu“ by se frajerka nemusela moc obtěžovat – by se postavil sám, tak jako samovolně. U většiny je tomu ale jinak. Krom toho, že se „vůdcův hlavní stan“ opravdu musí „postavit“ („ruční práce“, trénujeme hluboký hrdlo snadno a rychle … 😈), tak tělo už není, co bejvalo, musí se, frajer, šetřit, musí hledat vhodný polohy, a ani tak není řečeno, že ho při orgasmu nejebne! 😅 Jasně, zachovalá sedmdesátka fakany neporodí. To ne. Ale jebat může stejně kvalitně, jako zachovalej sedmdesátník, pozor na to! Která ženská by chtěla, aby jí najebal fakany sedmdesátiletej chlap!? Leda tak zlatokopka, jako! 🙄 A ti fakani by měli taky príma dětství, ve dvanácti: „Tati, tati!“ – „… … …* Cooo?*“ 😅
  • to, že ženský rodí, je přirozený řád věcí, není to za trest! Gravidita taky není choroba. 😅 Nedělej Zagorku, laskavě. A, v dnešní době, kdy jsou léky na kontrakce, porodní bolesti se překryjí medikací, pokud to rodička chce …? Děláš z toho větší vědu, než je. Jo, jasně, taková nějaká baba hysteryczna z toho bude 🤪😫😦😩😨😱😰, a tak, ale ta je 😫😦😩😨😱😰 téměř ze všeho, že? 😅

Jo, ženský maj obecně větší hormonální nevyváženost. Taky maj krámy, některá o nich, pomalu, ani neví, druhou by z nich jeblo. Ale tím to tak končí! 🙄 Neříkám, že to je stejné, není. Ale lepší, nebo horší…? To spíš společnost všecko komplikuje.

Další odpovědi
elkon

Mám jiný názor

To nelze srovnávat. Záleží jak si to každý nastaví. Protože, „jaký si to uděláš, takový to máš“. Nezáleží na pohlaví.

Savier

Filip84: Děkuji za hodnotnou odpověď. Nečekal jsem že někdo zvolí odpověď „Obě pohlaví mají stejně těžký život“. Tvé argumenty ale mluví za vše a nedá se dělat nic jiného, než souhlasit.