Ženská ejakulace- co je to za tekutinu?

Ejakulace je mužská záležitost, to je jasné- muži při vyvrcholení vystřikují sperma. Ale viděl jsem erotické video, kde při vyvrcholení vystřikovali i ženy z vaginy. Vypadalo to stejně jako mužská ejakulace (několik rychle po sobě jdoucích výstřiků). Je to vzácné, ale existuje to. Moje otázka: když ta žena nestříká sperma, co je to za tekutinu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ženská ejakulace, jinak také squirting či mokrý orgasmus,[1] je proces, při kterém některé ženy během vzrušení a při orgasmu vylučují tekutinu, která je dle chemického složení podobná semenné tekutině produkované u mužů předstojnou žlázou (prostatou).[2] U žen tuto tekutinu produkují párové Skeneho žlázy (známé též jako parauretrální žlázy), jež se nachází po obou stranách vývodu močové trubice (na rozdíl od mužů tato tekutina neobsahuje spermie). Ženská ejakulace se nevyskytuje u každé ženy a podle sexuologa Jaroslava Zvěřiny se týká zhruba 20 % žen

Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/% C5%BDensk%C3%A1_ejakulace

Další odpovědi:

Zlatý

Co se při ženské ejakulaci vylučuje?
Studie zabývající se vylučovanou tekutinou prokázaly její rozdílné chemické složení než u moči. V ženském ejakulátu se objevuje glukóza, fruktóza a sacharóza, prostatické fosforečné kyseliny a také nízké množství močoviny a kreatininu. V žádném případě to tedy není moč. Jelikož se ale jedná o poměrně vodnatou tekutinu, s močí bývá v mnoha případech zaměňována. Ženského ejakulátu je několik mililitrů, zpravidla 2 až 3 čajové lžičky.
více link:

Zdroj: http://www.sexualne.cz/novinky /zenska-ejakulace-195

Bronzový

Panenko tys to teda rozjela,to musí anonym koukat.

To, co tu popisujete se mi nedávno stalo s jednou kamarádkou /je jí už přes 40/předehra taky 40minut a pak se stalo to, co je výše popisováno. Docela jsem se lekl. Ale muselo to být pro ni velmi příjemné,protože mě neustále sms.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.