Avatar uživatele
arygnoc

Zemřela Amy Winehouse!

http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/239884-zemrela-zpevacka-amy-winehouse.html

poslouchali jste její písně?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, iceT, hanny 2, barnajka, anonym, anonym před 4674 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
DKMaxxter

Holt alkohol a drogy dělají svoje. Já toto neposlouchám, takže upřímně je mi tato událost ukradená, i když to byl člověk jako my. Nebyla moje známá, ta hudba se mi nelíbí, tak proč by mě to mělo zasáhnout. Alkohol a drogy tohle prostě dělají, její chyba, zaplatila za ni.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

O současnou hudbu se moc nezajímám, ale jsou jména, co nemůžu neznát, protože každý den několikrát proletí éterem (a krom toho plní stránky bulváru). Amy byla jedna z nich – její jméno i tvář jsem znala dokonale, tvorbu už míň. Ale hlas měla pěkný – jiný, než většina zpěvaček. Byla rozpoznatelná, neztrácela se v davu. Myslela jsem, že ta zpráva o její smrti je nějaký hloupý vtip, ale asi není. Je jí škoda, ale byla už dost stará na to, aby věděla jaký jsou drogy ksindl :/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Banshee

To se dalo čekat…naštěstí jí neposlouchám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mně se líbila.Nejvíc,asi jako většině http://www.you­tube.com/watch?v=5LTPRJq­t2z4

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Neposlouchala jsem jí, ale vím, že „existovala“ – když to musím říct takle blbě =( … ale docela ve mně hrklo, když jsem na to narazila, přece jen – 27 let =( Je hrozné, když umírají mladí lidé =(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Ani nevím,pokud ji hráli v rádiu,tak asi ano,ale stejně nevím,které to jsou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Některé skladby znám z rádia,ale taky není můj šálek čaje.
Nebyl její hlas slyšet v reklamě na kávu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Popovou hudbu skoro vůbec neposlouchám,ale ona byla vyjímkou.Měla nádherný hlas.Škoda že jí zničili drogy,byla mladá a umřela ve věku jako kdysi Janis Joplin.:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

Znám jméno, ale nijak jsem její písně nevyhledávala.
Holt alkohol a drogy zničí život v mladém věku…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ted to ctu az od vas a vazne jsem si myslela , ze to je jen nejaky nepovedeny " zert " z Blesku. Ted uz to tedy vim , po precteni novinek a jen kroutim hlavou a je mi ji lito. Ale jako kazdeho jineho lidskeho zivota … ktereho zname , byt jen z radii a casopisu. ☹ -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek