arygnoc

Zemřela Amy Winehouse!

http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/239884-zemrela-zpevacka-amy-winehouse.html

poslouchali jste její písně?

Nejlepší odpověď
DKMaxxter

Holt alkohol a drogy dělají svoje. Já toto neposlouchám, takže upřímně je mi tato událost ukradená, i když to byl člověk jako my. Nebyla moje známá, ta hudba se mi nelíbí, tak proč by mě to mělo zasáhnout. Alkohol a drogy tohle prostě dělají, její chyba, zaplatila za ni.

Další odpovědi
barnajka

O současnou hudbu se moc nezajímám, ale jsou jména, co nemůžu neznát, protože každý den několikrát proletí éterem (a krom toho plní stránky bulváru). Amy byla jedna z nich – její jméno i tvář jsem znala dokonale, tvorbu už míň. Ale hlas měla pěkný – jiný, než většina zpěvaček. Byla rozpoznatelná, neztrácela se v davu. Myslela jsem, že ta zpráva o její smrti je nějaký hloupý vtip, ale asi není. Je jí škoda, ale byla už dost stará na to, aby věděla jaký jsou drogy ksindl :/

Banshee

To se dalo čekat…naštěstí jí neposlouchám.

anonym

Mně se líbila.Nejvíc,asi jako většině http://www.you­tube.com/watch?v=5LTPRJq­t2z4

Berušinka

Neposlouchala jsem jí, ale vím, že „existovala“ – když to musím říct takle blbě =( … ale docela ve mně hrklo, když jsem na to narazila, přece jen – 27 let =( Je hrozné, když umírají mladí lidé =(

hanny 2

Ani nevím,pokud ji hráli v rádiu,tak asi ano,ale stejně nevím,které to jsou.

iceT

Některé skladby znám z rádia,ale taky není můj šálek čaje.
Nebyl její hlas slyšet v reklamě na kávu?

ten který je

Popovou hudbu skoro vůbec neposlouchám,ale ona byla vyjímkou.Měla nádherný hlas.Škoda že jí zničili drogy,byla mladá a umřela ve věku jako kdysi Janis Joplin.:-(

Ella

Znám jméno, ale nijak jsem její písně nevyhledávala.
Holt alkohol a drogy zničí život v mladém věku…

anonym

Ted to ctu az od vas a vazne jsem si myslela , ze to je jen nejaky nepovedeny " zert " z Blesku. Ted uz to tedy vim , po precteni novinek a jen kroutim hlavou a je mi ji lito. Ale jako kazdeho jineho lidskeho zivota … ktereho zname , byt jen z radii a casopisu. ☹ -iv-