Zlatý

Zemřela Amy Winehouse!

http://www.novinky.cz/…

poslouchali jste její písně?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Holt alkohol a drogy dělají svoje. Já toto neposlouchám, takže upřímně je mi tato událost ukradená, i když to byl člověk jako my. Nebyla moje známá, ta hudba se mi nelíbí, tak proč by mě to mělo zasáhnout. Alkohol a drogy tohle prostě dělají, její chyba, zaplatila za ni.

Další odpovědi:

Zlatý

O současnou hudbu se moc nezajímám, ale jsou jména, co nemůžu neznát, protože každý den několikrát proletí éterem (a krom toho plní stránky bulváru). Amy byla jedna z nich - její jméno i tvář jsem znala dokonale, tvorbu už míň. Ale hlas měla pěkný - jiný, než většina zpěvaček. Byla rozpoznatelná, neztrácela se v davu. Myslela jsem, že ta zpráva o její smrti je nějaký hloupý vtip, ale asi není. Je jí škoda, ale byla už dost stará na to, aby věděla jaký jsou drogy ksindl :/

Pokročilý

To se dalo čekat...naštěstí jí neposlouchám.

Mně se líbila.Nejvíc,asi jako většině http://www.youtube.com/…

Stříbrný

Neposlouchala jsem jí, ale vím, že "existovala" - když to musím říct takle blbě =( ... ale docela ve mně hrklo, když jsem na to narazila, přece jen - 27 let =( Je hrozné, když umírají mladí lidé =(

Zlatý

Ani nevím,pokud ji hráli v rádiu,tak asi ano,ale stejně nevím,které to jsou.

Zlatý

Některé skladby znám z rádia,ale taky není můj šálek čaje.
Nebyl její hlas slyšet v reklamě na kávu?

Zlatý

Popovou hudbu skoro vůbec neposlouchám,ale ona byla vyjímkou.Měla nádherný hlas.Škoda že jí zničili drogy,byla mladá a umřela ve věku jako kdysi Janis Joplin.:-(

Stříbrný

Znám jméno, ale nijak jsem její písně nevyhledávala.
Holt alkohol a drogy zničí život v mladém věku...

Ted to ctu az od vas a vazne jsem si myslela , ze to je jen nejaky nepovedeny " zert " z Blesku. Ted uz to tedy vim , po precteni novinek a jen kroutim hlavou a je mi ji lito. Ale jako kazdeho jineho lidskeho zivota ... ktereho zname , byt jen z radii a casopisu. :-( -iv-

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.