iwetax

Zemřel Petr Muk

Docela mě to šokovalo. http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/201098-zemrel-zpevak-petr-muk.html Sice jsem jeho hudbu nikdy neposlouchala. Alspoň budou mít Blesk, Aha a Rytmus života o čem měsíc psát.
Prý spáchal sebevraždu.

Vzpomínáte na Karla Svobodu? V práci jsme to počítali a na přední straně Blesku byl 4měsíce každý den. To bylo fakt nechutný. Doufám , že tohle Muka nečeká. Co myslíte? Jak dlouho se bude rozebírat jeho život a smrt?
Doplňuji:
Už to začalo!!!

Blesk: Smrt Petra Muka , Drogy!: Velké množství alkoholu by Mukův organismus snad snesl, možná i s léky, které pravidelně užíval. Ale kombinace s bílým práškem, s největší pravděpodobností kokainem, už byla smrtícím koktejlem. Jak velké množství drogy Muk před svojí smrtí požil, ukáže až konečný výsledek pitvy. Ten dá možná i částečnou odpověď na otázku, zda za jeho smrtí byla nešťastná shoda okolností, či úmysl opustit tento svět. Dopis, který podle lidí obeznámených s výsledky vyšetřování zanechal, nahrává spíš druhé verzi…

To by mě zajímalo co si ještě vymyslí

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak mladej,co se to proboha pořád děje.
Doplňuji:
Jakmile umře někdo známější,tak se z toho všechny bulváry snaží udělat senzaci a co nejvíc z toho vytřískat. Nemám to ráda,je to hyenismus

Další odpovědi
anonym

Hodne dlouhoooooo!Bude to nechutny a prikrasleny.Bulvary se budou snazit a presto nestoji za nic.
Doplňuji:
Narozeni je pro ne sousto a smrt jejich konickem.

panenka

Až teprve ted od vás se IVETAX dovídám takovou zprávu.Petra Muka jsem moc neposlouchala,ale byli písničky které jsem od něj ráda měla.

BEAES

Také jsem to slyšela v rádiu a asi to byla sebevražda, on měl asi špatnou psychiku…kdo ví co z toho udělají novináři, ale je to škoda, vždyť má malé dítě, se mi zdá, tak nevím co ho k tomu vedlo…uvidíme, co vypátrají, bude to určitě hnus.

BENYTA

Byl jen o málo starší než já,ale hrozně trpěl,ta nemoc je nepopsatelná.Mnohem slabší odvar jsem zažila,nikomu nepřeju situaci,kdy se ráno probudíte a nemáte proč vstát – prosím nezaměnovat s leností – prostě je vám vše lhostejné.Víte,že musíte,ale nemůžete.Nechci to tu víc rozvádět,abych nevypadala,že píšu z Bohnic,jen chci říct,že pokud spáchal sebevraždu a bulvár to bude rozmazávat a zlehčovat – hledat vymyšlené důvody – měla by je jeho rodina žalovat,protože byl těžce nemocný.

quentos

taky to teď slyším poprvé… docela síla. Rozebírání takových věcí je ale podle mě na místě – aspoň bulvár chvíli nebude řešti, kdo, s kým a za kolik a podobné trapnosti.
Doplňuji:
*řešit

mosoj

Teď si proti sobě dost lidí asi poštvu, ale nedá mně to abych se nevyjádřil.
Bulvár je takový jako jsou lidé ! Nemá smysl
zde hořekovat a přitom vědět, že Blesk je nejprodávanější deník. Jenom lidé mu to umožňují. Na druhé straně řada celebrit bulvár vyhledává, právě proto že ten bulvár lidé hltají. Ať bral Muk antidepresiva
nebo drogy, obojí se s alkoholem vylučuje.
Většina normálních lidí i celebrit to ví.

oskar

Ja to vím z radia před půl hodinou,také mě to překvapilo.

anonym

Verte,ze jsem se vratila z prace a byla jsem v soku,nemame v praci ani radio,on trpel maniodepresi,tak jako Milos Kopecky ,Karel Svoboda,je to desne zakerna nemoc,neda se s ni pry az tak moc bojovat a nezridka si lide sahnou na zivot.Pocitam s tim,ze bulvar bude plny nechutnosti,ale verim,ze soudny clovek si ten platek az tak brat nebude.Jeho rodine a fanouskum bude moc chybet.

Lucimia

Cože???????? No tak to koukám, to jsem nevěděla. Bože, jak to? ☹ Taky jsem ho moc neposlouchala, ale je to smutné. Byl mladý..:-(

Jahoda

Až od Vás se tuto informaci dovídám a šokovalo mě to! Strašné. Neřekla bych to do něho. Přečetla jsem si ten článek a je mi to velmi líto. Také jsem ho moc neposlouchala, ale písničky měl velmi hezké. Myslím si, že bulvár to bude jistě rozebírat a bude to nechutné… Už ani po smrti jim nedají klid.. Hrůza

RAB

Kdo je to Petr Muk?????

standa

Co myslíte? Jak dlouho se bude rozebírat jeho život a smrt?

kropitko

Tak dlouho,dokud bude mít z toho bulvár love

standa

Já jsem tu svoji poznámku myslel lehce ironicky směrem k iwetax…, protože i ona patří k těm, kteří „rozebírají jeho život a smrt“ tím, že sem kopíruje stupidní články z Blesku… 🙂