FOG

Zelenina a kvetiny.

Pred casem jsem se ptal na pomoc s veverkami,ktere mi zerou urodu,ale znama mi dnes rekla,ze veverky jen zahrabavaji ,ci vyhrabavaji a ze moji skodnou jsou bud srnky nebo svist lesni.
Takze pokud ma nekdo odpoved,jak je zastrasit z meho pozemku,budu rad.
Doplňuji:
Tady kde ziji ploty nemame,ale asi zkusim letos oplotit zahonek.Dik

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Loni (vlastně předloni) jsem měl kedlubny, zelí a růžičkovou kapustu. Tedy chtěl jsem mít. nic jsem neměl, zůstaly jen stonky. Zajíc byl příčinou a tak jsem druhý rok kolem záhonu udělal z latěk v každém rohu tyčky a kolem jsem dal pletivo pro králíky-takové to zelené. Mají v železářství šíři 1m a to jsem rozstříhnul na půlku. Omotal jsem kolem těch kolíků záhonek a měl jsem kedlubny i zelí.
Třeba to pomůže.

Další odpovědi
ReHu

Před srnkami asi plot, před svištěm to tedy nevím – přeji hodně zdaru a pevné nervíky. Možná jemnější plůtek okolo kmene.