Miroslavst

Že by Češi už byli za hranicemi, zejména ve Francii a Belgii?

Že by češi už byli za hranicemi, zejména ve Francii a Belgii?
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/201042-zlodeji-kabelu-zastavili-rychlovlaky-ve-francii-a-belgii.html

Nejlepší odpověď
Sandy

A proč zrovna češi? Myslíte si, že existuje nějaký dokonalý a nevinný národ, který se řídí desaterem? Zloději jsou prostě všude. Vím, že prý krademe jako straky, ale s tím už nikdo nic neudělá. A teď upřímně – ukažte mi národ, kde není jediný zloděj:o).