Tom20

Zdravim,potřebuju přeložit tohle do angličtiny:Počítalo se s oběma stranami.Jedná se o diskusi o válce.Díky za pomoc

Doplňuji:
Myslel jsem jenom to první spojení:Počítalo se s oběma stranami,blbě sem to napsal jinak díky.

Nejlepší odpověď
quentos

Napsal bych to asi takhle:

Both sides were counted on to take part. A discussion about (the) war is on.

Zda se užije člen v závorce záleží na tom, zda se bude hovořit o konkrétní válce, nebo o válce obecně jako o jevu.
Pro přesnější překlad máme málo kontextu.

Další odpovědi
Tomas15

Counted with both parties. This is a discussion about the war.