jancacv

Zdravím, potřebuju poradit, mám Nokii E52 a pořád mi vyskakuje hláška

že mám plnou paměť telefonu a že mám něco přesunout na C: at sem smazala emaily smsky výpisy atd atd přesunula jsem složky na paměť kartu furt to na mě vyskakuje,kde to C najdu a co stim jako mám dělat,mám i jinou Nokii dotyk.5230 tak je furt zas problém že se sama vypne reastartne nebo když píšu zčerná displej,2× oprava a furt to samé ale co se týče paměti je výborná,tak nevim co stim dělat díky za rady

Nejlepší odpověď
Alesh

Napsat / zavolat na Nokia Care. S největší pravděpodobností odkážou na autorizovaný servis.

Zdroj: http://www.no­kia.cz/o-spolecnosti-nokia/kontakty/sluz­by-zakaznikum