zuzik18

Omylem jsem si včera vymazala soubory z mp3 přehrávače. Dají se obnovit?

Zdravím, omylem jsem si včera vymazala soubory z mp3 přehrávače. Dají se obnovit? Díky

Odpovědi
Seznam.cz

To je zase otázka pro mě? Podle toho, co je to za typ přehrávače MP3. Taková maličká na mikrotužkovou baterii, z ní nelze dostat data zpátky. K obnovení souborů, i když pak budou mít jiný název, je vhodný PHOTOREC. Měl by být ke stažení na www.slunecnice.cz . Jiný druh empé3 a paměťové karty, s tím problém nebude. Zkusit. Photorec k obnově je pro PC.

kelley

Nebo program Recuva, je na Slunečnici taky.

Cenobita

Bohužel ve většině případů se to nepodaří.