kanasta78

Zdravim chci se zeptat jestli se na me vztahuje amnestie kdyz v listopadu 2012 18 mesicu podminku za alimenty mam.

zdravim chci se zeptat jestli se na me vztahuje amnestie kdyz listopadu 2012 jsem dostal na 18 mesicu podminku nza alimenty diky

Odpovědi
sio

Prominutí dalších trestů

(1) Promíjím podmíněně odložené tresty odnětí svobody pravomocně uložené před 1. lednem 2013 osobám, které

  1. dosáhly či v roce 2013 dosáhnou věk 70 let,
  2. osobám, kterým byl trest uložen ve výměře nepřevyšující dva roky.

(2) Promíjím nevykonané tresty obecně prospěšných prací nebo jejich zbytky a nevykonané tresty domácího vězení nebo jejich zbytky, pokud byly tyto tresty pravomocně uloženy před 1. lednem 2013.

(3) Na osoby, kterým se promíjí trest podle odst. 1 a 2, se hledí, jako by odsouzeny nebyly.

Více se dočtete na http://www.trestni-rizeni.com/do­kumenty/amnes­tie-z-1-ledna-2013