Mili @

Zdobíte stromeček podle módních trendů?

Tzn. jeden rok do červena, druhý do zlata, …
nebo to děláte jako já, pověsím tam to, co každý rok…
😁

Nejlepší odpověď
rynek878

Souhlasím s oběma,desítky let strojím stromek stále stejně,jen jsem klasické svíčky vyměnil za svítící zvonečky,mám to tak rád,je v tom kus nostalgie a vzpomínek,když jsem byl o hodně mladší.

Další odpovědi
kropitko

Mám ozdoby po babičce a snad i prababičce,,,sta­rý mosazný stojan,,takže na moderně neujíždím, zdobím stromeček, tak jak ho zdobila mamka, když jsem byla malá. Myslím, že je to tak nejlepší. Moje máma má umělý strom, vždy nazdobený podle posledního hitu a já se u ní necítím dobře, tedy necítím se vánočně.

anonym

Módních co? To nikdy. Naopak zdobíme stromek tím nejkýčovitějším a nejpřeplácenějším způsobem jakého lze dosáhnout 🙂
Doplňuji:
podle módních trendů se pravidelně zdobí plastový stromek v kanceláři aby nepobuřoval a zapadal do udaného designu celého fádního prostoru. Funguje jako odstrašující příklad jak to určitě nedělat.

quentos

o nějakých módních trndech ve zdobení slyším poprvý – ta móda se zkrátka s**e do všeho … dokud jsme strojili živý strom, měli jsme vánočních ozdob plnej kufr, takže logicky byly stejný každej rok … pak jsme měli umělej, ten byl vůbec každej rok stejnej, no a dnes jme zůstali jen u větviček s perníčky…

Terryle

Neee. Mamka mívala občas záchvaty, že ho jako uděláme do té a té barvy nebo materiálu (ale fakt ne krz módu :) Mívali jsme perníkovej, slaměnej, červenej… a já to vždycky oremcala (a sabotovala a vždycky jsem někam tajně umístila svou nejoblíbenější a absolutně nejkýčovitější baňku, co kdo kdy viděl, mamka ji hledala, sundávala a já zase dávala zpátky… taková vánoční hra, kdo to vydrží dýl :o)
Ale v posledních letech bývá zase nádherně kýčovitě barevnej ze všech ozdob, co se kde najdou. I máma najednou začala tvrdit, že to tak je stejně nejhezčí. Nevím, co s ní je, vždycky mívala vkus až moc vkusnej, a teď najednou tohle :o)

aramah

Ano každoročně se mi o to starají mé dcery.Nelení přijet a vyzdobit mi byt,dle trendu.A tím i stromek.Já osobně jsem to nikdy neřešila,když děti byli malé.

jarm

Zdobím živý stromeček tak, aby nebyl stejný jako vloni. Tedy žádná specielní moderna, ale kombinuji barvy nebo dělám jen ze slaměných ozdob. Záleží to na náladě a jak je venku. Když je sníh – spíš přistupuji ke starým ozdobám nebo slámě.

anonym

osobně bych rozdělil ozdobené stromky na dva druhy

1/ rodinný & vánoční – přeplácaný, plný ozdob po babičce, mamince, čokolád z kolekce, žárovek a to vše je rozmístěno podle nálady toho kdo zrovna danou ozdobu umisťoval 🙂

2/ supermárketový design v praxi – jedna nanejvýš dvě barvy a dokonale promyšlený design s neoblomnou logikou zvýrazňující sebemenší nepřesnost – to je napříkad takový http://www.om­lazeni.cz/index­.php?action=dow­nloadfile&topic=58186&up­file=1158601&s­ub=2 nebo takový http://www.om­lazeni.cz/index­.php?action=dow­nloadfile&topic=58186&up­file=1156914&s­ub=1 ☹ takový si domů přivezete rovnou z pultu a nemusíte sundávat ani ten čárový kód protože i ten dokonale dotváří supermarketový de­sign

kropitko

V tom máte pravdu..Já si prostě potrpím, na ten živý(no to už sice moc není),ale vánoce s takovým stromečkem jsou pro mně dokonalé. Manžel se vždy rozčiluje, že je to kýč, ale já si nedokáži bez toho kýče vánoce představit.

Júúú, už se těším,,jen aby byl sníh.